Ortopedická podlaha - Mini puzzles sada 20ks

Neohodnotené
Značka: Muffik
€69,42 –28 % €49,90
Skladom (1 ks)
Cvičte jemnú motoriku pri skladaní jednotlivých kúskov, osvojujte si farby a podporujte zdravé chodidlá a správne držanie tela.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Veľké dobrodružstvo s malými kúskami! To bol hlavný dôvod zhotovenia tejto sady. Všetky mini puzzle nájdete vo všetkých farebných kombináciách, ktoré ponúkame. Tieto mini puzzle sú jedným z najobľúbenejších pre našich najmenších. Podporte fantáziu vášho dieťaťa a nechajte ho, aby si vytvorilo vlastný štvorfarebný kúsok MUFFIK.

Cvičte jemnú motoriku pri skladaní jednotlivých kúskov, osvojujte si farby a podporujte zdravé chodidlá a správne držanie tela. Ortopedické podlahy Muffik sa stali základnou pomôckou v ergoterapii a fyzioterapii. Sú perfektné pre tréning správneho držania tela, rovnováhy a chôdze. Vďaka svojej farebnosti a rôznorodej štruktúre sú navyše skvelé pre rozvoj zmyslového vnímania. Deti môžu jednotlivé puzzle dieliky jednoducho skladať do seba a vytvárať si svoje vlastné cesty. Dostanú sa tak vždy o jeden krôčik bližšie ku prírode, záhrade, pobrežiu a k ďalším dobrodružstvám.

Čo vlastne projekt MUFFIK je? >>

Ortopedické puzzle Muffik pre správny vývoj detskej nožičky

Čo na to fyzioterapeuti?:

"K tomu, aby boli vaše nohy prebudené k životu, stačí málo. Používať ich. Používať ich tak, ako bolo konštrukčne myslené (boso), a na teréne, ktorý im bol pôvodne predurčený (prírodné povrchy). Vítaná je rôznorodosť, chôdza po kamienkoch, tráve, lesnej ceste. " Presne toto Vám naše ortopedické podlahy ponúkajú. Ortopedické podlahy Muffik pomáhajú deťom k nácviku správneho stoja, chôdze a rovnováhy. Vytvorte deťom zábavný chodníček, ktorý im bude pri chôdzi stimulovať svaly chodidiel.

Obsah balenia ortopedické puzzle mini (20 ks):

2x Hviezdica mini mäkká
2x Hviezdica mini tvrdá
2x Dino vajcia mini mäkké
2x Dino vajcia mini tvrdé
2x Slimák mini mäkký
2x Slimák mini tvrdý
2x Tráva mini tvrdá
2x Tráva mini mäkká
2x Lúka mini mäkká
2x Lúka mini tvrdá

Materiál: mäkčené PVC - testované podľa štandardu EN 71-1: 2014 + A1: 2018 a EN 71-2: 2011 + A1: 2014 a EN 71-3: 2019-08

Rozmery jednotlivých kúskov mini: 14,25 x 14,25 cm

Viac o tom ako stimulovať deťom nožičky nájdete v článku na blogu TU >> 

Uchovávajte vodorovne, aby ste zamedzili deformácii podláh. Uchovávajte pri teplote od -10 do + 50 ° C. Pravidelne umývajte vlažnou vodou a mydlom, aby ste podlahy udržiavali čisté. Záruka 2 roky. Max. nosnosť - do 150kg, 3D orto puzzle do 90kg. Jednoduchá údržba | Vyrobené z nezávadného materiálu bez ftalátov | odolné | UV stabilný |Vhodné pre deti od 12 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Ortopedické podlahy Muffik
Rozmery jednotlivých dielov:: 14,25 x 14,25 cm