Trocha inak

„Sme dvaja milujúci rodičia, ktorým záleží na kvalitnom vzdelaní nášho dieťaťa a našim úsilím je, aby ho učenie nielen bavilo, ale bolo preňho zážitkom.“ A tak vznikli kartičky Abeceda TROCHA INAK.

Abeceda TROCHA INAK je didaktická pomôcka na výučbu abecedy. Pozor nejde však o bežné učenie sa písmen, ktoré bolo doposiaľ založené iba na na zvukovej zhode písmena.

9 položiek celkom

Cena

530
1530

Značky

Zobrazených položiek: 9
Abeceda TROCHA INAK edukačná maľovanka
€5

Edukačná maľovanka abeceda TROCHA INAK napomáha pri výučbe a rozpoznávaní tvarov písmen pomocou fonetickej a vizuálnej zhody.

428
Karty abeceda trocha inak
Akcia
€18 –2 %
€17,70

Pomôcka na výučbu abecedy nie len zvukovým, ale aj vizuálnym zmyslovým orgánom. Nie nadarmo sa hovorí lepšie raz vidieť ako stokrát počuť.  

14
Abeceda trochu inak fixka
Akcia Overenédeťmi
€20 –1 %
€19,80

Edukačné kartičky + fixka s ergonomickým držaním. Pomôcka na výučbu abecedy nie len zvukovým, ale aj vizuálnym zmyslovým orgánom. Nie nadarmo sa hovorí lepšie raz vidieť ako...

369
Edukačné karty - Čísla TROCHA INAK
Akcia
€25 –1 %
€24,80

Edukačné kartičky čísla TROCHA INAK uľahčujú výučbu čísel a schopnosť rozlišovať hodnoty čísel od 0 do 10 prostredníctvom vizuálnej zhody, kvantitatívnej zhody a príbehu.  

336
Edukačný plagát abeceda TROCHA INAK (1)
€15

Edukačný plagát abeceda TROCHA INAK uľahčuje výučbu abecedy prostredníctvom vizuálnej zhody a fonetickej zhody.

648
Knižka Abeceda a Čísla TROCHA INAK
Akcia
€27 –2 %
€26,50

Knižka Abeceda a Čísla TROCHA INAK v sebe ukrýva nádherné pestrofarebné ilustrácie a veselé básničky. Súčasťou knižky je princíp vizuálnej techniky učenia...

523
Logopedia trocha inak zosit a karty
€30

Logopedická pomôcka pre deti v predškolskom veku a pre deti v mladšom školskom veku. Je zacielená na správnosť vyslovovania artikulačne náročných hlások.

407
Písmená b,d TROCHA INAK edukačné listy
€6

Písmená b, d TROCHA INAK sú edukačné listy, ktoré sú vynikajúce vďaka vizuálnej technike učenia ako pomôcka pri rozoznávaní písmen b, d. Často je pre deti veľmi...

642
Píšťalka TROCHA INAK + dychové cvičenia
€9

Píšťalka TROCHA INAK je efektívna dychová pomôcka pre deti. Súčasťou dychových cvičení sú aj informácie kde sa dozviete na čo slúžia dychové cvičenia a aké sú zásady pri...

641
Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€