Kniha: Jednorožec, iný ako ostatní

Neohodnotené
€9,99
Skladom (3 ks)
Pre všetky deti a dospelých, ktorí majú radi dobré príbehy. Knižka tak trocha o vzdore, ako sa prebúdza a ako ho uspať pozitívnym vzorom. Detská knižka plná fantázie, dobrodružstva, ale aj reality v ktorej sa nájde nejedno dieťa.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Prechádzajú vaše deti obdobím vzdoru? Ste zúfalí a bezradní? Nerozumiete si? Presne týmto si prechádza aj malý jednorožec. Cíti sa nepochopený, osamelý, a tak ujde.

Príbehu o jednorožcovi porozumejú deti od 4-5 rokov, je vhodná až do veku, kedy začína puberta, čo je 10 - 12 rokov. Je písaná prehľadne s dostatočne veľkými písmenami, preto väčšie deti si ju bez problémov prečítajú.

Jednorožec sa vydá na cestu plnú dobrodružstiev vďaka, ktorým objaví v sebe to dobré, vlastnú silu aj magické schopnosti. Jeho príbeh pomôže deťom sa lepšie v sebe vyznať a rodičom pochopiť, čo sa deje, keď deti odmietajú spolupracovať, sú náladové a vzdorujú. Vydajte sa spolu do sveta fantázie a objavte v sebe hravosť a radosť. Detská knižka je s čiernobielymi ilustráciami. Jej autorkou je Lara Urban - Architekt, ktorý dnes projektuje svet fantázie a príbehov pre deti i dospelé deti.