Hlavolam - návyková hra Cubissimo

Overenédeťmi
1 hodnotenie
Značka: Djeco
€21,75
Skladom (>5 ks)
Cubissimo je hlavolam a zároveň návyková hra na trpezlivosť.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Cubissimo je hlavolam a zároveň návyková hra na trpezlivosť. Priestorové drevené 3D puzzle sú dostatočne pevné, aby vydržali aj tie najnáročnejšie záhady. Obsahuje 7 samostatných častí, ktoré je možné spojiť do jedného celku. Podporuje priestorovú fantáziu a matematické myslenie. Použite 7 drevených kusov na zostavenie dokonalej kocky. Predlohové karty ukazujú začiatočné polohy, z ktorých musí byť postavená kocka. S pestrofarebnými kockami a jednoduchými pokynmi je naozaj ľahké začať, ale ťažké dokončiť. Zo samostatných časti môžete tvoriť rôzne 3D tvary.

Hra obsahuje: 7 farebne odlíšených drevených dielikov a 30 predlohových kariet s východiskovou zostavou. Hra má až tri stupne náročnosti.

Odporúčaný vek: 7 – 99 rokov.

Rozmery balenia: 21,5 x 21,5 x 3 cm.

Hra Cubissimo je veľmi podobná známej Soma kocke. Kocka Soma je pevná disekčná skladačka, ktorú vymyslel Piet Hein v roku 1933 počas prednášky o kvantovej mechanike. Kusy kocky Soma pozostávajú zo všetkých možných kombinácií troch alebo štyroch jednotkových kociek, spojených na svojich plochách tak, že sa vytvorí najmenej jeden vnútorný roh. Sedem kusov vyrobených z jednotkových kociek sa musí zostaviť do kocky 3 × 3 × 3. Existuje 240 rôznych riešení hádanky Soma. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vzdelávacie a náučné
Hmotnosť: 0.62 kg
Rozmery: 21,5 x 21,5 x 3 cm