Karty pre detskú dušu: Aj deti majú svoje problémy

Tip
8 hodnotení
Značka: Enigmatic
€14,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detské trápenia sa môžu stať väčšie, ako sú oni samé. Pohltia ich a cítia sa nešťastne. Áno, aj deti majú svoje problémy. Dovoľte múdremu zvieratkovému sprievodcovi, aby im poradil sa v nich vyznať.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Karty, ktoré nútia premýšľať o sebe, o svojich myšlienkach a pocitoch. 

Ako kartičky fungujú:

"Kedykoľvek budeš cítiť, že potrebuješ radu, zamiešaj karty a požiadaj svoju intuíciu, aby Ti poslala odkaz. Polož otázku a mysli na ňu po celý čas, ako budeš miešať karty. Tá správna karta si Ťa nájde." Vytiahni si jednu kartu a polož ju na stôl. Obzri si obrázok a popremýšľaj, akú radu Ti zvieratko posiela. Potom si prečítaj text v brožúrke, kde nájdeš obšírnejší výklad karty a toho, čo Ti zviera odkazuje."

Prečo by ste mali mať Karty pre detskú dušu doma?

  • Tieto karty fungujú ako múdry poradca. Pomenujú problém, ktorý v danej situácii dieťa má.
  • Dieťa sa často nevie zorientovať vo svojich pocitoch a v tom, čo sa mu deje. Nevie presne pomenovať, čo ho trápi. Tým, že na problém presne ukážeme, veľa sa vyjasní.
  • Kartičky ponúknu riešenie, ako sa cítiť lepšie. Tento krok prináša úľavu. Zvieratko z karty ponúkne dieťaťu šancu, možnosť, ako zmeniť postoj k tomu, čo sa mu deje. Vďaka nadhľadu, ktorý nad situáciou získa, sa bude cítiť lepšie a radostnejšie.
  • Úkolujú. Každá karta obsahuje úlohu, ktorá potvrdí to, čo sa na karte píše a pomôže dieťaťu prežiť, aké to je, ak problém vnímame INAK.
  • Vďaka kartičkám sa dostanete k témam, o ktorých ani netušíte, že vaše dieťa v sebe rieši.
  • K deťom sa dostanú informácie, o ktorých sa veľa nevie a nehovorí.
  • Pochopia súvislosti v situáciách bežného života a naučia sa zaujať správny postoj ku svojim starostiam
  • Ukážu vám a vašim deťom, že nič nie je také hrozné, ako sa zdá a že každý problém k nám vždy prichádza z nejakého dôvodu. Môžeme sa vďaka nemu o sebe veľa naučiť.
  • Karty naučia deti, ako svoje problémy nadľahčovať, aby ich váha tak veľmi neťažila. Deti pochopia, že problémy k životu patria a netreba sa ich báť. Vo všetkom je vždy aj niečo dobré.

Pri vykladaní múdrych kariet sa učíte pracovať so svojou mysľou, orientovať sa vo svojich emóciách a nazerať do svojho vnútorného sveta. Karty ocenia deti od 6 rokov, no z praxe aj mladšie deti porozumejú kartám. Horná hranica nie je obmedzená, pretože karty sa dokážu dotknúť aj duší dospelých.

Obsah balenia: Balíček obsahuje 24 kariet. Na každej karte je zvieratko, ktoré prichádza odovzdať svoje posolstvo. Súčasťou kariet je aj výkladová brožúrka, ktorá posolstvo vysvetľuje. Kartičky s brožúrkou sú doručované v ručne ušitom vrecúšku.

24 kariet + výkladová brožúrka + ručne šité vrecko žlté alebo zelené

Dodatočné parametre

Kategória: Edukačné hračky
Rozmer: 12 x 8 cm
Položka bola vypredaná…