Testovali sme mozaiku o zvieratkách

Sada a aktivita s nalepovaním trblietavých dielikov a nálepiek podľa predlohy. Obrázky sú veľké, zrozumiteľné na lesklom tvrdom papieri. Zároveň je to pekná dekorácia na spestrenie detskej izbičky, alebo ako darček napríklad pre starých rodičov.

Sada obsahuje 3D trblietavé lepiace štvorce, lepiace diamanty (hviezdy, srdce, guličky) a nálepky na dotvorenie diela. K dispozícii je návod, kde pri každom obrázku je zobrazené, akého a koľko materiálu budete potrebovať. Deti sa tak učia čítať návody a ísť krok za krokom.

Kreatívna sada mozaika zvierat (2)

Zábava a zároveň učenie

Tento produkt stimuluje kreativitu detí, rozvíja ich logické myslenie a koordináciu rúk a očí.

Dieťa sa učí presnosti nalepenia danej ozdoby do štvorčeka, či kruhu. Taktiež si musí všímať aká farba patrí do danej predlohy.

Táto trblietavá súprava je pekným darčekom nielen pre deti, ale aj pre celú rodinu. Pozor, aby ste sa neprichytili ako chcete jednu predlohu uchmatnuť deťom

Kreatívna sada mozaika zvierat (3)Kreatívna sada mozaika zvierat (4)Kreatívna sada mozaika zvierat (5)Kreatívna sada mozaika zvierat (6)Kreatívna sada mozaika zvierat (7)Kreatívna sada mozaika zvierat (8)Kreatívna sada mozaika zvierat (9)Kreatívna sada mozaika zvierat (10)Kreatívna sada mozaika zvierat (1)