Od 2.10.2023 do 6.10.2023 čerpáme dovolenku. Objednávky budeme postupne odosielať od 9.10.2023. Ďakujeme za porozumenie.

Veľké duálne hodiny - pomôcka pre výučbu hodín

Neohodnotené
Značka: Eduplay
€104 –19 %
Veľké duálne hodiny - pomôcka pre výučbu hodín
€104 –19 % €84
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Začať u dieťaťa s učením poznávania času je vhodné už v predškolskom veku. Detské výučbové hodiny hravou formou oboznamujú deti s problematikou plynutia času.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Takže 4:54 je za šesť minút päť hodín? Duálny hodiny pomáhajú deťom pochopiť vzťah medzi analógovou a digitálnou indikáciou času. Stlačením tlačidla je možné nastaviť duálne hodiny na ľubovoľný daný čas - pričom obidve hodiny idú synchrónne. Na účely výučby môžete zakryť jednu polovicu hodín a dať dieťaťu úlohu prečítať druhý údaj času. Displej analógových hodín zobrazuje deň, noc a minútové časy. Digitálne hodiny fungujú v 12-hodinovom aj 24-hodinovom režime. Učebné hodiny možno umiestniť buď na stôl, alebo zavesiť na stenu. Materiál: ABS plast Rozmery: 38,5 x 21 x 4 cm napájanie 2 x 1,5 voltovej batérie = potrebné batérie AA (nie sú súčasťou balenia) Začať u dieťaťa s učením poznávania času je vhodné už v predškolskom veku. Dieťa prejaví záujem o hodiny už skôr, ale v tejto fáze je dostačujúce deti zoznámiť len so všeobecnou funkciou hodín. Detské výučbové hodiny hravou formou oboznamujú deti s problematikou plynutia času. Ak dieťa nezvládne hodiny bezchybne už pred nástupom do školy, nie je to rozhodne dôvod k starostiam. V škole sa ich naučí následne veľmi rýchlo, akonáhle si osvoja základné znalosti čísel a matematiky. https://www.youtube.com/watch?v=Z1NfbhT7YrQ https://www.youtube.com/watch?v=rbDMc2gY-og&feature=youtu.be