Kreslené príbehy „Deti spolu“ - Ako riešiť konflikty

Neohodnotené
Značka: PasParta
€13,10
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Ako riešiť konflikty? Ako zvládnuť problém, alebo to, že sa ti niekto posmieva? Ako pomôcť dieťaťu, aby sa vedelo vyrovnať s krízovou situáciou a ako prispieť k zlepšeniu vzťahov v kolektíve? Kreslené príbehy „Deti spolu“ to vás a vaše deti naučí.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Kreslené príbehy „Deti spolu“ zobrazuje bežné konfliktné situácie z každodenného života deti. Čakajú vás vždy štyri obrázky, jeden konflikt a deti, ktoré si s ním samé poradia. Niektoré postavy príbehu prežívajú negatívne emócie, všetky príbehy končia aspoň z časti pozitívne.

Materiál je prispôsobený tak, aby deti boli vedené k rozprávaniu a dospelý vystupoval, len ako moderátor. Príbehy vedú deti tak, aby predvídali: Ako by mohol príbeh pokračovať? Čo by mohlo byť na ďalšej kartičke? Dávajú hrdinom doporučenia ako situácie riešiť. Deti môžu rozprávať svoje vlastné skúsenosti s podobnými situáciami. 10 príbehov je určených rodičom, pedagógom a psychológom k rozvoju sociálnych zručnosti mladšieho školského veku. S materiálmi je možné pracovať na mnoho spôsobov.

Obsah balenia: 10 farebných kopírovateľných listov formátu A4, s metodickým návodom ako s kartami pracovať v CZ jazyku. Pre 1-9 detí Doporučený vek detí:  6-10 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Vzdelávacie a náučné
Hmotnosť: 0.2 kg
Položka bola vypredaná…