Od 2.10.2023 do 6.10.2023 čerpáme dovolenku. Objednávky budeme postupne odosielať od 9.10.2023. Ďakujeme za porozumenie.

Korkové prestieranie ovocie

Akcia
Neohodnotené
Značka: Korkii
€6,50 –15 %
Korkové prestieranie ovocie II
€6,50 –15 % €5,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Korkové prestieranie s motívom ovocia  pomáha deťom spoznávať jednotlivé druhy ovocia  a zároveň ich nenásilnou formou učí, aké  dôležité je pre nás ovocie v našom každodennom živote.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Mňam je čas na chutné raňajky, či zdravú desiatu. Jablko, hruška, maliny... Kto by tomu odolal v ovocnej kaši, v pripravenom pyré, či v nadýchanom smooties. Prestieranie je síce drobnosť, ale prináša neuveriteľný efekt v praktickom živote. Nechráni len stôl pred znečistením, v prvom rade  učí dieťa základným pravidlám stolovania. Nenásilnou formou sa dozvie, že pri jedení má všetko na stole svoje miesto (tanier, príbor, pohár). A navyše podporí aj  rozvoj jeho estetického cítenia. Prestieranie pod taniere je vyrobené z obnoviteľného zdroja našej planéty, korku. Je príjemné na dotyk, mäkké a  nešmýka sa zo stola. Maľované ekologickými farbami, ktoré sa ani pri pravidelnom umývaní nijako nepoškodia. Je vyrobené z korkového plátu s optimálnou hrúbkou 5 mm, ktorá garantuje dlhú životnosť podložky. Podložku  utierame suchou handričkou, v prípade mastného fľaku použite saponát. Môže sa  umývať pod tečúcou vodou, ale nie v umývačke riadu.od 2 Rozmer podložky je 36,5 x 29,5 cm.pre deti od 2 rokov,