Šablóna na pieskovanie dievčatko v šatách A4 1ks

Neohodnotené
€2,45
Skladom (5 ks)

1ks šablóna na pieskovanie dievčatko v šatách, formát A4. Práca s pieskom je veľmi upokojujúca, kreatívna a rozvíja mnoho vlastností.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Vytvor si svoj vlastný obrázok z piesku. Pieskovanie rozvíja tvorivosť každého človeka. Práca s pieskom je veľmi upokojujúca, kreatívna a rozvíja mnoho vlastností, ktoré pri bežnom živote už nepoužívame. Tieto vlastnosti ju podľa nás posúvajú na jednu z najlepších tvorivých techník. Určené pre deti od 2 do 99 rokov :). Darček, ktorý ma zmysel. 

Balenie obsahuje:

  • 1x šablóna dievčatko v šatách A4 (210 × 297 mm)

Pieskovanie POMÁHA:

  • rozvíjať jemnú motoriku - práca so špendlíkom a odlepovanie najmenších vyrezaných dielikov aj o veľkosti 2mm.
  • zlepšovať SÚSTREDENIE
  • budovať sebavedomie - pri pieskovaní je väčšina obrázkov veľmi pekná, vo svete dospelých by sa dalo hovoriť o profesionálne umeleckej tvorbe. Aj práca najmenších detí bude vhodná ako výstavný kúsok do galérie.
  • rozvíjať FAREBNÉ CÍTENIE - farba pre jednotlivé plochy sa musí vyberať s rozvahou, aby sa nespojili. Farebné cítenie sa po vypieskovanie prvých obrázku veľmi rýchlo rozvinie a dieťa pochopí, aké farby sú vedľa seba príjemné a ladia spolu.
  • popustiť "uzdu" FANTÁZIE - už ste niekedy videli fialového koňa? Červeného psa? Že nie? Tak verte, že hoci to nie je podľa zabehnutých tabuliek, tak sú tieto obrázky veľmi pekné.
  • Okrem darčekov sa kreatívne sady s farebným pieskom hodia ako zábava pre deti na oslavy (narodenie, svadby, firemné večierky), dlhé večery, na výlety a dovolenky ... no proste kde potrebujete zábavu pre svoje deti. Vypieskovanie jedného obrázku cca 10min u jednoduchých motívov a zložitejších 20-40min.

Viac o technike pieskovania TU >> 

Dodatočné parametre

Kategória: Radost v písku
Rozmery: 210 × 297 mm