Od 2.10.2023 do 6.10.2023 čerpáme dovolenku. Objednávky budeme postupne odosielať od 9.10.2023. Ďakujeme za porozumenie.

Vybrané slová - vzdelávacie karty

Neohodnotené
€11
Skladom (1 ks)
Balík kariet vybrané slová obsahuje 8 ilustrovaných kariet s vybranými slovami po B, M, P, R, S, V, Z a L a 1 súhrnnú kartu.  

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Balík kariet vybrané slová obsahuje 8 ilustrovaných kariet s vybranými slovami po B, M, P, R, S, V, Z a L a 1 súhrnnú kartu.

Preberá dieťa v škole vybrané slová po B a nie a nie si ich zapamätať? Práve na takého situácie sme v Poketo vytvorili ilustrované karty. Na každej kartičke sa nachádzajú vybrané slová po B, M, P, R, S, V, Z, resp. L. Váš školák si vezme kartu so slovami po B, na ktorých nájde vybrané slová, ich stručné vysvetlenie a obrázok. Dieťa teda nie len slovo počuje (číta), ale i vizuálne vníma a chápe jeho význam. Dozvie sa, že vyhňa je vysoká pec alebo kto je to pytač, či ako vyzerá lysý človek.

 Porozumenie učenému a zapojenie viacerých zmyslov (sluch a zrak) posilňuje zapamätanie. Karty si dieťa môže brať jednotlivo so sebou do školy, podľa toho, aké vybrané slová práve preberajú alebo si ich vylepiť na stenu a mať ich tak stále na očiach. Hodia sa pre školákov i školáčky tretej triedy. Chvália si ich aj cudzinci, ktorí sa učia slovenčinu.

Sada obsahuje: 8 kariet s vybranými slovami po B, M, P, R, S, V, Z a L a 1 súhrnnú kartu (i s najčastejšími chytákmi). Karty sú vytlačené na tvrdý kartónový papier a sú uložené v pevnej krabičke. Rozmer: 90 x 140 mm. Vyrobené V ČR.

Výrobca: Poketo

Dodatočné parametre

Kategória: Poketo
Rozmery: 90 x 140 mm