Nalepuj a dokresľuj abecedu - vzdelávacie karty

Overenédeťmi
6 hodnotení
€14
Skladom (>5 ks)

Zaujíma sa vaše dieťa o písmenká a baví ho lepiť, maľovať a tvoriť originálne koláže? Tak mu určite zaobstarajte karty Nalepuj a dokresľuj abecedu.  

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Zaujíma sa vaše dieťa o písmenká a baví ho lepiť, maľovať a tvoriť originálne koláže? V tom prípade neváhajte a venujte mu našu novinku „Nalepuj a dokresľuj abecedu“.

Ako sme testovali Abecedu si môžete pozrieť TU >>

V krabičke dieťa objaví sadu kariet s písmenkami abecedy a sedem listov samolepiek na dotvorenie odpovedajúcich symbolov. Čo karta, to písmenko. Ku každému písmenku patrí mozaika samolepiek a úloha: P polepte ponorkou. Chobotnici chýba chápadlo. Vaše dieťa sa hravo a vo svojom vlastnom tempe naučí abecedu a zároveň ďalej rozvíja svoju kreativitu a precvičuje jemnú motoriku.

Ako fungujú vzdelávacie karty Dokresli si abecedu?

Dieťa si vyberie kartičku, na ktorej je napríklad písmenko P. Premýšľa, aké slová začínajú na P. Ak bude chcieť, môže sa pozrieť do návodu, aký obrázok tu P predstavuje: P ako ponorka. Medzi samolepkami si nájde obrázky okolo písmena P: trup ponorky, okná, periskop. Tie si teraz nalepí na kartu s písmenom.

Pre tých, ktorí obzvlášť radi tvoria originálne diela, sa v krabičke nachádza ešte extra list samolepiek. Pomocou nich si môžu svoje obrázky ešte dotvoriť.

Hotové karty s abecedou môže dieťa ďalej využívať na postupné hravé učenie abecedy. Dieťa si v priebehu tvorenia nie len fixuje podobu písmena, ktoré sa opakuje na karte, na samolepkách i v návode, ale trénuje i jemnú motoriku a rozvíja svoju fantáziu.

Táto kreatívna sada je vhodná pre predškolákov i mladšie deti, ktoré prejavujú záujem o písmená a baví ich tvoriť.

Deti, ktoré napríklad rady tvoria so samolepkami, môžete takto podporiť a vzbudiť či prehĺbiť ich záujem o abecedu a naopak. Zaujíma Vás, ako si spestriť tvorenie ešte viac? Napríklad tak, že každý deň (týždeň a pod.) nájde dieťa jednu kartu s písmenom v poštovej schránke.

Vaše dieťa sa určite bude radovať z nečakaného – a neskôr nadšene očakávaného – darčeka. Abecedu sa tak bude učiť postupne a bude to spojené s príjemnými pocitmi.

Krabička obsahuje: 36 čiernobielych kartičiek s kompletnou slovenskou abecedou, sedem listov farebných samolepiek, návod. Vytlačené na tvrdý kartónový papier

Rozmer: 90 x 140 mm

Vyrobené V ČR. Výrobca: Poketo

Dodatočné parametre

Kategória: Poketo
Rozmery: 90 x 140 mm