Pieskovanie obrázkov Ľadové kráľovstvo

Neohodnotené
€3,59
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Pieskovanie obrázkov je hitom po celom svete. Či robí obrázok dieťa alebo dospelý, vždy sa podarí. Navyše rozvíja detskú fantáziu a zručnosť.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Vytvor si svoj vlastný obrázok z piesku. Pieskovanie obrázkov je hitom po celom svete. Či robí obrázok dieťa alebo dospelý, vždy sa podarí. Navyše rozvíja detskú fantáziu a zručnosť. Tvorenie obrázkov spočíva v odstraňovaní jednotlivých vyseknutých polí a vysypávanie týchto polí rozlične farebným dekoratívnym pieskom. Postupne týmto spôsobom vzniká krásne farebný obrázok na stenu, dekorácie do detských izbičiek alebo darček pre niekoho blízkeho. Darček, ktorý ma zmysel. Pieskovanie POMÁHA:
  • rozvíjať jemnú motoriku - práca so špendlíkom a odlepovanie najmenších vyrezaných dielikov aj o veľkosti 2mm.
  • zlepšovať SÚSTREDENIE
  • budovať sebavedomie - pri pieskovaní je väčšina obrázkov veľmi pekná, vo svete dospelých by sa dalo hovoriť o profesionálne umeleckej tvorbe. Aj práca najmenších detí bude vhodná ako výstavný kúsok do galérie.
  • rozvíjať FAREBNÉ CÍTENIE - farba pre jednotlivé plochy sa musí vyberať s rozvahou, aby sa nespojili. Farebné cítenie sa po vypieskovanie prvých obrázku veľmi rýchlo rozvinie a dieťa pochopí, aké farby sú vedľa seba príjemné a ladia spolu.
  • popustiť "uzdu" FANTÁZIE - už ste niekedy videli fialového koňa? Červeného psa? Že nie? Tak verte, že hoci to nie je podľa zabehnutých tabuliek, tak sú tieto obrázky veľmi pekné.
  • Okrem darčekov sa kreatívne sady s farebným pieskom hodia ako zábava pre deti na oslavy (narodenie, svadby, firemné večierky), dlhé večery, na výlety a dovolenky ... no proste kde potrebujete zábavu pre svoje deti. Vypieskovanie jedného obrázku cca 10min u jednoduchých motívov a zložitejších 20-40min.
Viac o technike pieskovania TU >> Návod na použitie: 1 / Priloženou špeciálna pinzetou zlúpnite jednotlivé časti samolepiaceho papiera, naneste piesok a prebytočný odstráňte. Odporúčame začať obrysy čiernym pieskom. Farebný obrázok slúži ako predloha. 2 / Po vyplnení určenou farbou odstráň ďalšiu časť papiera pre ďalšiu farbu. 3 / Dokončený obrázok môžeš umiestniť do priloženého obalu. Balenie obsahuje: 1 obrázok k vypieskovanie A5, 8 farieb piesku a obal na hotový obrázok.