Ortopedické podlahové puzzle pre deti ECO

Neohodnotené
Značka: Muffik
€54,74 –7 %
Ortopedické podlahy puzzle pre deti ECO
€54,74 –7 % €50,70
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Ortopedické podlahy Muffik pomáhajú deťom s nácvikom správneho stoja, chôdze a rovnováhy. Vytvorte deťom zábavný chodníček, ktorý im bude pri chôdzi stimulovať svaly chodidiel.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Podlahové puzzle u deti dokonalo podporujú vnímanie, zvedavosť aj motoriku. Ich hlavnou úlohou je prevencia plochých nôh. Dbáte na ekologické výrobky? Chcete byť šetrní k svojej planéte? Potom je táto podlaha stvorená priamo pre Vás! Rôzne typy povrchov s rôznym stupňom tvrdosti vyrobené z eko materiálu napodobňujú prírodné povrchy a slúži na prevenciu plochých nôh, vedú k správnemu svalovému tonusu, majú pozitívny vplyv na telo ako celok a pomáhajú uvoľňovať emocionálne. Čo vlastne projekt MUFFIK je? >>

Tvrdé povrchy pomáhajú k zahriatiu nôh, zintenzívnia pocity z chôdze po podlahách, posilňujú svaly a spevňujú ochabnuté členky. Pre spevnenie stredu tela, pre lepšiu rovnováhu a celkovú stabilitu je vhodná podlaha Polená. Orechy svojím povrchom prebudia sústredenosť a stabilitu. Les rozprúdi krv v chodidlách. Dekor kokosových orechov pomáha pri balančnom cvičení a posilneniu stredu tela.

Ortopedické puzzle Muffik pre správny vývoj detskej nožičky.

Ortopedické podlahy Muffik sa stali základnou pomôckou v ergoterapii a fyzioterapii. Sú perfektné pre tréning správneho držania tela, rovnováhy a chôdze. Vďaka svojej farebnosti a rôznorodej štruktúre sú navyše skvelé pre rozvoj zmyslového vnímania. Deti môžu jednotlivé puzzle dieliky jednoducho skladať do seba a vytvárať si svoje vlastné cesty. Dostanú sa tak vždy o jeden krôčik bližšie ku prírode, záhrade, pobrežiu a k ďalším dobrodružstvám.

Čo na to fyzioterapeuti?:

"K tomu, aby boli vaše nohy prebudené k životu, stačí málo. Používať ich. Používať ich tak, ako bolo konštrukčne myslené (boso), a na teréne, ktorý im bol pôvodne predurčený (prírodné povrchy). Vítaná je rôznorodosť, chôdza po kamienkoch, tráve, lesnej ceste. " Presne toto Vám naše ortopedické podlahy ponúkajú.

Obsah balenia ortopedické puzzle koberček 6ks:

  • 1x Kokos eko
  • 1x Polená eko (balančné puzzle - pre rovnováhu a celkovú stabilitu)
  • 2x Orechy eko (pre stabilitu)
  • 2x Les eko

Materiál: WPC (Drevo-biopolymerní kompozit) Rozmery jednotlivých dielov: 29,79 x 29,79 cm Viac o tom ako stimulovať deťom nožičky nájdete v článku na blogu TU >>

Ortopedické podlahy Muffik pomáhajú deťom s nácvikom správneho stoja, chôdze a rovnováhy. Vytvorte deťom zábavný chodníček, ktorý im bude pri chôdzi stimulovať svaly chodidiel.

Uchovávajte vodorovne, aby ste zamedzili deformácii podláh. Uchovávajte pri teplote od -10 do + 50 ° C. Pravidelne umývajte vlažnou vodou a mydlom, aby ste podlahy udržiavali čisté. Záruka 2 roky. Max.nosnosť - do 150kg, 3D orto puzzle do 90kg. Jednoduchá údržba | Vyrobené z nezávadného materiálu bez ftalátov | odolné | UV stabilný |Vhodné pre deti od 12 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Ortopedické podlahy Muffik
Rozmery jednotlivých dielov:: 29,79 x 29,79 cm
Položka bola vypredaná…