Ortopedické podlahové puzzle pre deti 19ks

Neohodnotené
Značka: Muffik
€142,85 –16 % €119,95
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Túto veľkú XXL sadu tvoria tvrdé a mäkké ortopedické podlahy. Je to ideálne prepojenie jednotlivých podláh s podlahami balančnými.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Ortopedické podlahy Muffik pomáhajú deťom k nácviku správneho stoja, chôdze a rovnováhy. Vytvorte deťom zábavný chodníček, ktorý im bude pri chôdzi stimulovať svaly chodidiel. Túto veľkú XXL sadu tvoria tvrdé a mäkké ortopedické podlahy. Je to ideálne prepojenie jednotlivých podláh s podlahami balančnými.

Toto optimálne spojenie podláh vyhovie každej výzve! Zostava obsahuje 4ks podlahy vo verzii mini, ktoré možno jednoducho pripojiť k väčším dielom podľa fantázie. Mäkké podlahy slúžia na jemnejšiu stimuláciu, prebudenie a masáž chodidiel. Poskytujú úľavu unaveným chodidlám a aktivujú nepoužívané svaly. Tvrdé povrchy pomáhajú k zahriatiu nôh, zintenzívnia pocity z chôdze po podlahách, posilňujú svaly a spevňujú ochabnuté členky. Pre spevnenie stredu tela, pre lepšiu rovnováhu a celkovú stabilitu, je vhodná podlaha Polená. Celkovo ide o vyváženú kombináciu dielov, ktorá splní vaše očakávania. Jednotlivé podlahové puzzle sa navzájom skvele dopĺňajú.

Čo vlastne projekt MUFFIK je? >> 

Ortopedické puzzle Muffik pre správny vývoj detskej nožičky

Ortopedické podlahy Muffik sa stali základnou pomôckou v ergoterapii a fyzioterapii. Sú perfektné pre tréning správneho držania tela, rovnováhy a chôdze. Vďaka svojej farebnosti a rôznorodej štruktúre sú navyše skvelé pre rozvoj zmyslového vnímania. Deti môžu jednotlivé puzzle dieliky jednoducho skladať do seba a vytvárať si svoje vlastné cesty. Dostanú sa tak vždy o jeden krôčik bližšie ku prírode, záhrade, pobrežiu a k ďalším dobrodružstvám.

Čo na to fyzioterapeuti?:

“K tomu, aby boli vaše nohy prebudené k životu, stačí málo. Používať ich. Používať ich tak, ako bolo konštrukčne myslené (boso), a na teréne, ktorý im bol pôvodne predurčený (prírodné povrchy). Vítaná je rôznorodosť, chôdza po kamienkoch, tráve, lesnej ceste. ” Presne toto Vám naše ortopedické podlahy ponúkajú.

Obsah balenia ortopedické puzzle koberček (19ks):

1x Tráva mäkká
1x Tráva tvrdá
1x Twister tvrdý
1x Dinosaurie vajcia mäkké
1x Štrk tvrdé
1x Muffik tvrdý
1x Lastúry tvrdé
1x Orechy (balančné puzzle - pre rovnováhu a celkovú stabilitu)
1x Les
1x Štrk mäkké
1x Lastúry mäkké
1x Muffik mäkký
1x Lúka tvrdá
1x Dinosaurie vajcia tvrdé
1x Polená (balančné puzzle - pre rovnováhu a celkovú stabilitu)
1x Tráva tvrdá (mini)
1x Tráva mäkká (mini)
1x Slimák tvrdý (mini)
1x Hviezdica mäkká (mini)

Materiál: mäkčené PVC – testované podľa štandardu EN 71-1: 2014 + A1: 2018 a EN 71-2: 2011 + A1: 2014 a EN 71-3: 2019-08

Rozmery jednotlivých dielov: 29,79 x 29,79 cm
Rozmery jednotlivých mini častí: 14,25 x 14,25 cm

Viac o tom ako stimulovať deťom nožičky nájdete v článku na blogu TU >>

Uchovávajte vodorovne, aby ste zamedzili deformácii podláh. Uchovávajte pri teplote od -10 do + 50 ° C. Pravidelne umývajte vlažnou vodou a mydlom, aby ste podlahy udržiavali čisté. Záruka 2 roky. Max.nosnosť - do 150kg, 3D orto puzzle do 90kg. Jednoduchá údržba | Vyrobené z nezávadného materiálu bez ftalátov | odolné | UV stabilný |Vhodné pre deti od 12 mesiacov