Ortopedické podlahové puzzle pre deti 13ks

5 hodnotení
Značka: Muffik
€116,53 –13 %
Ortopedické podlahové puzzle pre deti 13ks
€116,53 –13 % €100,55
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Táto ortopedická sada sa skladá zo základných druhov podláh. Predstavuje vyrovnanú kombináciu ako tvrdého, tak mäkkého povrchu.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Túto sadu tvoria ortopedické podlahy 8ks +5ks 3D Doplnkové. Môžete sa tešiť na ideálnu prepojenie jednotlivých podláh s podlahami balančnými. Jednotlivé podlahové puzzle sa navzájom skvele dopĺňajú. Tráva mäkká slúži ako príprava alebo aj úľava od tvrdých akupunktúrnych povrchov, Štrk zaktivuje valgózní členky, Orechy svojím povrchom prebudí sústredenosť a stabilitu, Twister zapojí svaly v strede tela a pomáha tak s rovnováhou. Klenuté Lastúry ponúknu jemnú stimuláciu chodidiel, Dinosaurie vajcia rozšíria vnímanie hladkých a drsných povrchov, Les rozprúdi krv v chodidlách a Muffik tvrdý príjemne zahreje plosky nôh. Pre spevnenie stredu tela, pre lepšiu rovnováhu a celkovú stabilitu je vhodná podlaha Polená.

Ortopedické puzzle Muffik pre správny vývoj detskej nožičky

Ortopedické podlahy Muffik pomáhajú deťom k nácviku správneho stoja, chôdze a rovnováhy. Vytvorte deťom zábavný chodníček, ktorý im bude pri chôdzi stimulovať svaly chodidiel.

Čo vlastne projekt MUFFIK je? >>

Čo na to fyzioterapeuti?:

"K tomu, aby boli vaše nohy prebudené k životu, stačí málo. Používať ich. Používať ich tak, ako bolo konštrukčne myslené (boso), a na teréne, ktorý im bol pôvodne predurčený (prírodné povrchy). Vítaná je rôznorodosť, chôdza po kamienkoch, tráve, lesnej ceste. "

Presne toto Vám naše ortopedické podlahy ponúkajú. Ortopedické podlahy Muffik sa stali základnou pomôckou v ergoterapii a fyzioterapii. Sú perfektné pre tréning správneho držania tela, rovnováhy a chôdze. Vďaka svojej farebnosti a rôznorodej štruktúre sú navyše skvelé pre rozvoj zmyslového vnímania. Deti môžu jednotlivé puzzle dieliky jednoducho skladať do seba a vytvárať si svoje vlastné cesty. Dostanú sa tak vždy o jeden krôčik bližšie ku prírode, záhrade, pobrežiu a k ďalším dobrodružstvám.

Obsah balenia ortopedické puzzle koberček (13ks):

1x Tráva mäkká
1x Dinosaurie vajcia mäkké
1x Štrk tvrdé
1x Muffik tvrdý
1x Lastúry tvrdé
1x Orechy (balančné puzzle - pre rovnováhu a celkovú stabilitu)
1x Les
3x Twister tvrdý
1x Pobrežie mäkké
1x Polená (balančné puzzle - pre rovnováhu a celkovú stabilitu)
1x Ježko
Materiál: mäkčené PVC - testované podľa štandardu EN 71-1: 2014 + A1: 2018 a EN 71-2: 2011 + A1: 2014 a EN 71-3: 2019-08
Rozmery jednotlivých dielov: 29,79 x 29,79 cm
Viac o tom ako stimulovať deťom nožičky nájdete v článku na blogu TU >>

Uchovávajte vodorovne, aby ste zamedzili deformácii podláh. Uchovávajte pri teplote od -10 do + 50 ° C. Pravidelne umývajte vlažnou vodou a mydlom, aby ste podlahy udržiavali čisté. Záruka 2 roky. Max.nosnosť - do 150kg, 3D orto puzzle do 90kg. Jednoduchá údržba | Vyrobené z nezávadného materiálu bez ftalátov | odolné | UV stabilný |Vhodné pre deti od 12 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Ortopedické podlahy Muffik
Rozmery jednotlivých dielov:: 29,79 x 29,79 cm
Položka bola vypredaná…