Ortopedická podlaha - ECO Orechy tvrdé 1ks

Neohodnotené
Značka: Muffik
€10,04 –10 %
Ortopedická podlaha ECO Orechy tvrdé 1ks
€10,04 –10 % €8,99
Skladom (1 ks)
Povrch orechových škrupiniek je ideálny pre relaxačnú masáž nôh a zmiernenie svalového napätia ako u detí, tak i u dospelých. Poďme to využiť!

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Keď sa povie vlašské orechy, čo sa Vám vybaví? Nám voňavý orechový závin, viac vyluskaných orechov v bruchu ako v miske a všadeprítomné škrupiny. Ich povrch je ideálny pre relaxačnú masáž nôh a zmiernenie svalového napätia ako u detí, tak i u dospelých. Poďme to využiť! 

Ortopedické podlahy Muffik pomáhajú deťom k nácviku správneho stoja, chôdze a rovnováhy. Vytvorte deťom zábavný chodníček, ktorý im bude pri chôdzi stimulovať svaly chodidiel. Jedným z našich cieľov je zvyšovanie kvality podláh, a preto sme inovovali spodnú stranu. Výsledkom je nielen lepší vzhľad ale aj funkčnosť. Zvýšili sme pružnosť podlahy a použili pevnejšie výstuhy, vďaka čomu sme dosiahli vyššej nosnosti. Navyše pre deti evokuje aj podobnosť včelieho plástu. Tým pádom je naša podlaha prepracovaná precízne zo všetkých možných strán a tiež vzhľadovo veľmi atraktívne. Vďaka špeciálnym zámkom v tvare puzzle do seba jednotlivé diely podlahy ľahko zapadajú a umožňujú nespočetné množstvo kombinácií pri skladaní. 

Materiál: WPC (drevoplastový kompozit)

Rozmery: 29,79 x 29,79 cm

Viac o tom ako stimulovať deťom nožičky nájdete v článku na blogu TU >>

Dodatočné parametre

Kategória: Ortopedické podlahy Muffik
Rozmery jednotlivých dielov:: 29,79 x 29,79 cm