Muffik Ortopedické podlahové puzzle pastel 13ks

Neohodnotené
Značka: Muffik
€116,53 –12 %
Ortopedické podlahové puzzle pastel 13ks
€116,53 –12 % €102,55
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Táto ortopedická sada sa skladá zo základných druhov podláh. Predstavuje vyrovnanú kombináciu ako tvrdého, tak mäkkého povrchu.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Túto sadu tvoria ortopedické podlahy 8ks +5ks 3D Doplnkové. Môžete sa tešiť na ideálnu prepojenie jednotlivých podláh s podlahami balančnými.

Ortopedické puzzle Muffik pre správny vývoj detskej nožičky.

Jednotlivé podlahové puzzle sa navzájom skvele dopĺňajú. Tráva mäkká slúži ako príprava alebo aj úľava od tvrdých akupunktúrnych povrchov, Štrk zaktivuje valgózní členky, Orechy svojím povrchom prebudí sústredenosť a stabilitu, Twister zapojí svaly v strede tela a pomáha tak s rovnováhou. Klenuté Lastúry ponúknu jemnú stimuláciu chodidiel, Dinosaurie vajcia rozšíria vnímanie hladkých a drsných povrchov, Les rozprúdi krv v chodidlách a Muffik tvrdý príjemne zahreje plosky nôh. Pre spevnenie stredu tela, pre lepšiu rovnováhu a celkovú stabilitu je vhodná podlaha Polená. Čo vlastne projekt MUFFIK je? >>

Ortopedické puzzle Muffik pre správny vývoj detskej nožičky

Ortopedické podlahy Muffik sa stali základnou pomôckou v ergoterapii a fyzioterapii. Sú perfektné pre tréning správneho držania tela, rovnováhy a chôdze. Vďaka svojej farebnosti a rôznorodej štruktúre sú navyše skvelé pre rozvoj zmyslového vnímania. Deti môžu jednotlivé puzzle dieliky jednoducho skladať do seba a vytvárať si svoje vlastné cesty. Dostanú sa tak vždy o jeden krôčik bližšie ku prírode, záhrade, pobrežiu a k ďalším dobrodružstvám.

Čo na to fyzioterapeuti?:

"K tomu, aby boli vaše nohy prebudené k životu, stačí málo. Používať ich. Používať ich tak, ako bolo konštrukčne myslené (boso), a na teréne, ktorý im bol pôvodne predurčený (prírodné povrchy). Vítaná je rôznorodosť, chôdza po kamienkoch, tráve, lesnej ceste. " Presne toto Vám naše ortopedické podlahy ponúkajú. https://www.youtube.com/watch?v=8oHTa4P_ewc Obsah balenia ortopedické puzzle koberček (13ks): 1x Tráva mäkká 1x Dinosaurie vajcia mäkké 1x Štrk tvrdé 1x Muffik tvrdý 1x Lastúry tvrdé 1x Orechy (balančné puzzle - pre rovnováhu a celkovú stabilitu) 1x Les 3x Twister tvrdý 1x Pobrežie mäkké 1x Polená (balančné puzzle - pre rovnováhu a celkovú stabilitu) 1x Ježko Materiál: mäkčené PVC - testované podľa štandardu EN 71-1: 2014 + A1: 2018 a EN 71-2: 2011 + A1: 2014 a EN 71-3: 2019-08 Rozmery jednotlivých dielov: 29,79 x 29,79 cm Uchovávajte vodorovne, aby ste zamedzili deformácii podláh. Uchovávajte pri teplote od -10 do + 50 ° C. Pravidelne umývajte vlažnou vodou a mydlom, aby ste podlahy udržiavali čisté. Záruka 2 roky. Max.nosnosť - do 150kg, 3D orto puzzle do 90kg. Jednoduchá údržba | Vyrobené z nezávadného materiálu bez ftalátov | odolné | UV stabilný |Vhodné pre deti od 12 mesiacov Viac o tom ako stimulovať deťom nožičky nájdete v článku na blogu TU >>