Kreatívny set fúkacie fixky Princezny 10ks + 6ks šablóny

Novinka Overenédeťmi
1 hodnotenie
€11,50
Skladom (4 ks)

Navštívte rozprávkový svet plný víl a princezien. Svet, kde sa zastavil čas a kde dobro vždy víťazí nad zlom.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Set obsahuje 10 fúkacích fixiek rôznych farieb, 6 papierových šablón s obrázkami a blok na kreslenie (48 strán), všetko v kartónovej krabičke s potlačou, v obľúbených detských motívoch.

Tento produkt sme testovali pozrite si článok TU >>

Navštívte rozprávkový svet plný víl a princezien. Svet, kde sa zastavil čas a kde dobro vždy víťazí nad zlom. Obľúbené príbehy z dielne Walta Disneyho poznajú snáď všetky deti. Takmer každý aspoň niekedy pomáhal Popoluške s úlohy, aby sa včas dostala na ples, snažil sa odohnať zlú kráľovnú, aby nepodala otrávené jablko Snehulienke, chcel odstrániť všetky hroty, aby sa Ruženka nepichla do prsta, preháňal sa hlbinami s morskou vílou Ariel, preletel sa na lietajúcim koberci s princeznou Jasmínou, vynájsol nové veci s vílou Zvonilkou a navštívil mnoho ďalších rozprávkových príbehov. Nechajte sa znova a znova očariť krásou Disney Fairies a Princess.

Rozmery balenia (š v h): 38 x 28 x 3cm

Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov

Prečo sú fúkacie fixky vhodné pre vaše detičky?

Správne dýchanie ovplyvňuje ďalšie množstvo drobných oblastí. Dýchanie tiež súvisí s grafomotorikou. Ak sa nos nepoužíva pravidelne, chradne. Máte túto oblasť zvládnutú? Na cvičenie môžete použiť fúkacie fixky. Je to zábavná pomôcka, kde pri správnom fungovaní fixky dieťa urobí nádych nosom a výdych ústami. Dýchanie je základom správneho vývoja a držania tela.

Dodatočné parametre

Kategória: Kreslenie a maľovanie
Rozmer balenia:: 38 x 28 x 3cm