Tvorenie so samolepkami: Salón krásy + nožnice

Neohodnotené
Značka: Djeco
€9,75
Skladom (4 ks)
Sada 16 obrázkov na dotvorenie. Obsahuje detské nožnice s oblým hrotom a prevodovou páčkou pre bezpečné a ľahké strihanie.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Sada 16 obrázkov – portrétov na dotvorenie: účes nožničkami, styling samolepkami. Obsahuje detské nožnice s oblým hrotom a prevodovou páčkou pre bezpečné a ľahké strihanie. Zo salóna krásy nik neodíde nespokojný! Zo salóna krásy nik neodíde nespokojný! Vyber si obrázok, ostrihaj vlasy do účesu a pohraj sa so stylingom pomocou samolepiek. Ako dobre si všímaš ľudí okolo seba? Poznáš niekoho so zaujímavým účesom? Alebo s okuliarmi?

Budeš strihať a lepiť, tvoriť tváre. Súčasťou sady sú detské bezpečnostné nožnice s prevodovou páčkou. Sú ostré a predsa bezpečné. Oceľové čepele sú prekryté plastom a majú zaoblený hrot. Prevodová páčka uľahčuje strihanie. Páčku stačí otočiť smerom dnu, k čepeliam. Vďaka prenosu energie cez páčku sa budú nožnice ľahšie otvárať a zatvárať a strihanie bude jednoduchšie a pravidelnejšie.

Obsah: 16x obrázok (4 rôzne portréty po 4 ks), 6x hárok so samolepkami, 1x nožnice Rozmery obrázkov: 20 x 20 cm Rozmery balenia: 22 x 23 cm

Rozmer balenia 21,5 x 23 cm Vhodné pre deti vo veku 3-6 rokov.

Výrobca: DJECO

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatívne hračky pre dievčatá
Hmotnosť: 0.235 kg
Rozmery: 21,5 x 23 cm