Od 2.10.2023 do 6.10.2023 čerpáme dovolenku. Objednávky budeme postupne odosielať od 9.10.2023. Ďakujeme za porozumenie.

Silikónová plastelína Think Doh svietiaca v tme

Neohodnotené
Značka: Think Doh
€12,60
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Zapoj svoju fantáziu a vytvor si svojich mimozemských priateľov, planéty, či hviezdy s ktorými sa najlepšie pohráš v tme.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Super sada silikonovej plastelíny svietiacej v tme. Zapoj svoju fantáziu a vytvor si svojich mimozemských priateľov, planéty, či hviezdy s ktorými sa najlepšie pohráš v tme. Prvá netvrdnúca plastelína na svete! Think-Doh je šikovná plastelína, ktorá pomáha zlepšovať deťom ich predstavivosť, tvorivosť a zručnosť. Je to silikónová plastelína s jedinečnými vlastnosťami. Znovupoužiteľná, vodeodolná a magická silikónová plastelína THINK DOH, ktorá nestvrdne, kým sa neupečie, a aj po zapečení zostane pružná. Balenie obsahuje: 5 balení plastelíny (30g) + bonus plastelína (10g), 2x pomôcky na tvorenie, valček, tvarovátka v rôznych veľkosti hviezdy, predloha na stenu, hracia podložka, papier na pečenie, návod na použitie. 12 ks krásny lesklých farieb, 6ks farieb plastelíny svietiacej v tme. Rozmery: 35,5 x 23 x 3,5 cm Doporučené od 4 rokov.

Výhody silikónovej plastelíny:

  • Čistá, umývateľná, antibakteriálna, vhodná aj pre alergikov
  • Nelepí, hygienická, znovu - použiteľná
  • Netoxická a absolútne bezpečná
  • Je možné ju zapiecť k zachovaniu diela
https://www.youtube.com/watch?v=WmuuYjud1Ew

Prečo práve silikónová plastelína?

Silikón je materiál, ktorý sa používa na výrobu bezpečných a zdravotníckych výrobkov ako sú fľaše a ďalšie pomôcky pre batoľatá, hračky, výrobky do kuchyne a zdravotnícky materiál, ktorý môže byť použitý aj do ľudského tela. Je netoxický, tepelne odolný a nevyvoláva alergie. To znamená, že keď sa bude vaše dieťa hrať s plastelínou Think Doh bude v bezpečí.