Silikónová plastelína Think Doh meniaca farbu

Neohodnotené
Značka: Think Doh
€18
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Prvá netvrdnúca plastelína na svete! Think-Doh je šikovná plastelína, ktorá pomáha zlepšovať deťom ich predstavivosť, tvorivosť a zručnosť.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Prvá netvrdnúca plastelína na svete! Think-Doh je šikovná plastelína, ktorá pomáha zlepšovať deťom ich predstavivosť, tvorivosť a zručnosť. Je to silikónová plastelína s jedinečnými vlastnosťami. Znovupoužiteľná, vodeodolná a magická silikónová plastelína THINK DOH, ktorá nestvrdne, kým sa neupečie, a aj po zapečení zostane pružná. Balenie obsahuje: 6x balenie silikónov (30g) + bonus silikón (10g), 2x pomôcky na tvorenie, valček, 2x silikónový náhrdelník, 1x silikónový svietiaci náramok, 9x vykrajovačky, predloha, hracia podložka,  fólia na pečenie, návod na použitie. "Zmena farieb silikónu je závislá na teplote." Rozmery balenia: 32,5 x 27,5 x 5 cm Doporučené od 4 rokov. Výhody silikónovej plastelíny:
  • Čistá, umývateľná, antibakteriálna, vhodná aj pre alergikov
  • Nelepí, hygienická, znovu - použiteľná
  • Netoxická a absolútne bezpečná
  • Je možné ju zapiecť k zachovaniu diela
https://www.youtube.com/watch?v=WmuuYjud1Ew

Prečo práve silikónová plastelína?

Silikón je materiál, ktorý sa používa na výrobu bezpečných a zdravotníckych výrobkov ako sú fľaše a ďalšie pomôcky pre batoľatá, hračky, výrobky do kuchyne a zdravotnícky materiál, ktorý môže byť použitý aj do ľudského tela. Je netoxický, tepelne odolný a nevyvoláva alergie. To znamená, že keď sa bude vaše dieťa hrať s plastelínou Think Doh bude v bezpečí.