Optický klam Kinoptik - Záhrada

Neohodnotené
Značka: Djeco
€21,75
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Zostavte záhradu svojich snov. Použite svoju fantáziu na vytvorenie umeleckého diela s magnetickými prvkami na špeciálnej tabuli.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Zostavte záhradu svojich snov. Použite svoju fantáziu na vytvorenie umeleckého diela s magnetickými prvkami na špeciálnej tabuli. Hra rozvíja zručnosti v oblasti dizajnu, konštrukcie, procesného myslenia, logiky, skorého inžinierstva a jemnej motoriky. Keď sa optický klam a prapočiatky kinematografie spoja do jednej hračky, je z toho Kinoptik ... a záhrada ožíva. Hračka Kinoptik je inšpirovaná technikou tzv. ombro cinema z prapočiatku kinematografie. Táto technika je založená na optickom klame. Keď sa na zvislo čiarkované obrázky položí rovnako čiarkovaná fólia či plastový plátok a hýbe sa ním do strán, vzniká dojem pohybu. Kinoptik Záhrada obsahuje 107 dielikov, ktoré môžeš kombinovať podľa vlastnej fantázie. Pre jej oživenie treba dodržať hlavnú zásadu: čiarky musia byť orientované zvislo, inak trik nefunguje. Čierny podklad, ktorý navodzuje ilúziu kina, je kontrastný a farby na ňom pôsobia výrazne a živo. Posuňte čiarkovanú fóliu Kinoptik nad svojim výtvorom a akoby kúzlom uvidíte ako sa váš výtvor vizuálne pohybuje a ožíva pred vašimi očami. Všetko zo sady je opakovane použiteľné na hodiny zábavy.

Obsah balenia: Mriežkovaná podložka, 2 fólie s prúžkovaným vzorom, 107 dielikov a ľahko použiteľnú inštruktážnu knihu. Táto hra je vhodná pre neohrozených staviteľov a projektantov od 5 rokov.

Rozmery hračky: 25 x 25 cm

Rozmery balenia: 26,5 x 26,5 x 5 cm

Kinoptic je kreatívna magnetická konštrukčná a dizajnová hračka s prekvapivým doplnením animačnej mágie.   

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatívne hračky pre dievčatá
Hmotnosť: 1.15 kg
Rozmery: 26,5 x 26,5 x 5 cm
Položka bola vypredaná…