Stavebnica Plus-Plus Farma 760ks

Neohodnotené
Značka: Plus-Plus
€20,10
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Stavebnica Plus-Plus je ideálna pre malé ruky a veľké nápady. Zo stavebnice môžete postaviť 3 rôzne objekty podľa priloženého návodu.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Postav si svoju vlastnú farmu! Pomocou tejto sady vytvoríš celý farmársky svet s traktorom a veľa zvieratami. Ako BONUS navyše nájdeš v balení 2 základné dosky. Stavebnica Plus-Plus je ideálna pre malé ruky a veľké nápady. Plus Plus je nový druh stavebnica. Má jednoduché tvary, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti stavania. Vďaka unikátnemu dizajnu jednoduchých tvarov je možné ich ohýbať. Všetky dieliky sú vďaka precíznosti výroby v Dánsku kompatibilné. Čo všetko dokáže vzdelávacia hračka Plus Plus?
  • rozvíja a podporuje kreativitu a fantáziu
  • možnosť vytvárania farebných 2D obrazov a mozaík
  • zostavovanie 3D modelov
  • stimuluje jemné motorické zručnosti
  • učí deti koncentrácie a trpezlivosti
Navrhnuté a vyrobené v Dánsku. Bez BPA a bez ftalátov. Určené pre deti od 5 do 12 rokov. Veľkosť kocky: 2 x 1,3 cm. Balenie obsahuje: 760 kociek, 2 základnej dosky a 10 druhov farieb - béžovú, zelenú, červenú, žltú, čiernu, bielu, šedú, hnedú, telovú a modrú. Rozmer balenia: 31,9 x 22 x 5,8 cm. https://www.youtube.com/watch?v=DutaJAhdClw https://www.youtube.com/watch?v=Ex7oj3MBJR8