Optický klam Kinoptik - Dopravné prostriedky

Neohodnotené
Značka: Djeco
€22,85
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Stavajte kreatívne a zábavné autá a nákladné autá. Využite svoju fantáziu na vytvorenie majstrovského diela s magnetickými prvkami na špeciálnej doske.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Stavajte kreatívne a zábavné autá a nákladné autá. Využite svoju fantáziu na vytvorenie majstrovského diela s magnetickými prvkami na špeciálnej doske. Hra rozvíja zručnosti v oblasti dizajnu, konštrukcie, procesného myslenia, logiky, skorého inžinierstva a jemnej motoriky. Keď sa optický klam a prapočiatky kinematografie spoja do jednej hračky, je z toho Kinoptik ... a dopravné prostriedky sa hýbu. Hračka Kinoptik je inšpirovaná technikou tzv. ombro cinema z prapočiatku kinematografie. Táto technika je založená na optickom klame. Keď sa na zvislo čiarkované obrázky položí rovnako čiarkovaná fólia či plastový plátok a hýbe sa ním do strán, vzniká dojem pohybu. Kinoptik Vehicles obsahuje 38 dielikov, z ktorých si možno poskladať rôzne dopravné prostriedky. Pre ich spojazdnenie treba dodržať hlavnú zásadu: čiarky musia byť orientované zvislo, inak trik nefunguje. Posuňte čiarkovanú fóliu Kinoptik nad svojim výtvorom a akoby kúzlom uvidíte ako sa váš výtvor vizuálne pohybuje a ožíva pred vašimi očami. Všetko zo sady je opakovane použiteľné na hodiny zábavy.

Obsah balenia: Mriežkovaná podložka, 2 plastové plátky s prúžkovaným vzorom, 38 magnetických dielikov a ľahko použiteľnú inštruktážnu knihu. Táto hra je vhodná pre neohrozených staviteľov a projektantov od 5 rokov.

Rozmery hračky: 25 x 25 cm

Rozmery balenia: 26,5 x 26,5 x 5 cm Kinoptic je kreatívna magnetická konštrukčná a dizajnová hračka s prekvapivým doplnením animačnej mágie.   

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatívne hračky pre chlapcov
Hmotnosť: 1.144 kg
Položka bola vypredaná…