Od 2.10.2023 do 6.10.2023 čerpáme dovolenku. Objednávky budeme postupne odosielať od 9.10.2023. Ďakujeme za porozumenie.

Maňuška zajac Bonifác

Neohodnotené
Značka: Bábkarstvo
€13
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Maňuška je ľahučká, mäkučká a príjemná na omak. Zajačik je ako stvorený k detským hrám a na pritúlenie sa do postieľky.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Látková bábka - maňuška zajačika Bonifác má univerzálnu veľkosť. Sedí na detskú aj dospelácku ruku. Maňuška je ľahučká, mäkučká a príjemná na omak. Zajačik je ako stvorený k detským hrám a na pritúlenie sa do postieľky. Dlhé ušká sa môžu do nekonečna ťahať a ožužlávat, zajko to vydrží a bude najlepším kamarátom vášho dieťatka. Je vyrobený z prírodnej plsti a 100% bavlny. Hand made výrobok zo Slovenska. Maňuška môže doprevádzať vášho drobčeka od narodenia.

Ako môžete maňušku využiť:

  • Maňuška je tiež ideálna na prezentovanie rôznych príbehov. Deti si tak rozvíjajú fantáziu, rečové schopnosti ako aj sociálny rozvoj.
  • Cez maňušku môžete dieťa učiť ako sa správne umývajú zúbky, prípadne k umývaniu zúbkov vôbec doviesť.
  • Ak vaše dieťa nechce napr. papať môžete sa k nemu prihovárať maňuškou od nej to zoberie určite lepšie ako poúčanie od rodičov. Má teda aj výchovný charakter.
  • Maňuška môže s vašim dieťaťom plakať, smiať sa aj učiť.
Detičky niečo trápi a nechcú vám to prezradiť? Možno, to ale prezradia svojej maňuške. Veľkosť maňušky: 33 cm Materiál: prírodná plsť, 100 % bavlna, úplet, farba na textil Hračka obsahuje malé časti ako korálky, preto nie je vhodná pre deti do 3 rokov. Len pod dohľadom dospelej osoby.