Senzorické loptičky 3ks

Novinka
Neohodnotené
Značka: Mom’s Care
€6,88
Skladom (1 ks)

Loptičky ideálne na hranie aj masírovanie. 

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Stimulovať. Každý okamih je vzácny.

Výrazné farby a pestrá textúra sú znaky senzorických gúľ. Sú navrhnuté tak, aby stimulovali zmyslové receptory dieťaťa. Dieťa do 3 mesiacov života mimo matkinho bruška napína svaly, ktoré je možné uvoľniť jemnou masážou loptičkou, vedením cez chrbátik a nôžky bábätka alebo po celom tele. Oddýchnuté dieťa sa cíti pohodlnejšie, čo urýchľuje zaspávanie. Tým, že dáte svojmu dieťaťu loptu priamo do rúk, rozvíjate jeho svaly na rukách. Táto forma hry vás naučí ovládať prsty.

Chytanie, kotúľanie, hádzanie lopty navyše zlepšuje obratnosť dieťaťa a koordináciu medzi vedomým uchopením a videním. Zároveň je to skvelá príležitosť zabaviť sa stimulovaním zmyslovej integrácie dieťaťa. Navyše priehlbiny a výstupky sú pre dieťa zaujímavým prvkom v období objavovania sveta.

Balenie obsahuje 3ks loptičiek v rôznych farbách, veľkostiach a povrchoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky jemná motorika
Hmotnosť: 0.2 kg
Rozmery: 19.50 x 0.00 x 27.50cm

Hencz Toys - výrobca poľských hračiek Mom's Care so 40-ročnými skúsenosťami. Pri výbere hračiek sú rôzne kritériá, my sa zameriavame na bezpečnosť.
Sme poľská rodinná firma, naše hračky navrhujeme a vyrábame v Poľsku. Používame bezpečné poľské materiály, ktoré spĺňajú európske normy kvality. Nie sme spoločnosť, kde kontajnery z Ázie s náhodnými produktmi putujú mesiace. Aj keď na každý z našich produktov ponúkame 2-ročnú záruku, môžeme smelo povedať, že ju nebudete potrebovať. Na takmer 100 000 vyrobených hračiek ročne zaznamenávame len niekoľko desiatok problematických situácií, ktoré samozrejme okamžite riešime. Je to vďaka precíznemu procesu kontroly – každá hračka prechádza niekoľkými skúsenými zamestnancami. Preto, ak vám záleží na kvalite a bezpečnosti, už viac neváhajte, vyberte si Mom's Care.