Testovali sme Plus-Plus: Jeden tvar – nekonečné možnosti

Dizajn Plus-Plus a nekonečné možnosti hry a tvorenia sa ukázali ako naozaj univerzálna hra pre všetky vekové kategórie chlapcov aj dievčat.

V priebehu rokov sa veľa zmenilo, ale potreba dobrej a rozvíjajúcej sa klasickej hry pretrváva – možno je dnes silnejšia ako kedykoľvek predtým. Plus-Plus je klasická hračka, ktorá kladie dôraz na rozvoj a radosť dieťaťa.

Plus-Plus umožňuje vytvárať mozaiky aj 3D návrhy. Vyrobené výtvory sa nám dali vďaka jedinečnému dizajnu a jednému tvaru ohýbať!

stavebnica plus-plus t

Pozrite si našu galériu ako sme testovali PLUS-PLUS stavebnicu

Veľké plusy PLUS-PLUS stavebnice

  • Táto stavebnica je veľmi vhodná na rozvoj predstavivosti.
  • Je odolná, podľa mňa vydrží nie len celé detstvo, ale aj ďalšiu generáciu.
  • Plus-Plus stavebnicu považujem za vzdelávaciu hračku kvôli hmatovým prvkom a otvoreným možnostiam hry, ktoré stimulujú jemnú motoriku a kreativitu.
  • Oblizovať a dávať do úst ju neodporúčam, ale je vyrobená bez BPA a bez ftalátov. Týmto sa radí medzi bezpečné hračky.
  • Zaujímavosť: Táto stavebnica je vyrobené v Dánsku so 100% veternou energiou. Aj slávne LEGO pochádza z Dánska. Vedeli ste, že "Lego" je odvodený z dánskych slov "leg godt," čo v preklade znamená "hraj sa dobre."
  • Krátne video ako sme stavebnicu PLUS-PLUS testovali >>

V eshope nájdete hračky pre všetky vekové kategórie - od Plus-Plus BIG pre najmenších až po Plus-Plus pre trochu staršie deti.

plus plus (1)

„Na Plus-Plus je pre mňa fascinujúce, že ide o jednu molekulu. Jedna tehla, ktorá sa vďaka svojmu tvaru môže prepojiť s inými tehlami, ktoré sú s ňou identické. A z jediného opakovaného prvku môžete vytvoriť všetku rozmanitosť na svete. Je to skoro ako myšlienka atómu alebo molekuly ako hračky." Bjarke Ingels, architekt, zakladateľ a kreatívny partner - Bjarke Ingels Group (BIG)