Montessori drevená abeceda

Overenédeťmi
Neohodnotené
€25,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Montessori abeceda zabaví vaše detičky a zároveň pomôže vaším deťom rozvíjať jemnú motoriku, zručnosť, pamäť a sústredenie.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Náučné drevené puzzle s písmenami abecedy inšpirované Montessori pedagogikou pre malé deti, rozvíjajú kreativitu a jazykové zručnosti. Darujte svojmu dieťaťu drevené puzzle s motívom kompletnej abecedy. Je to spôsob, akým dieťa rozvíja poznávaciu schopnosť. Cieľom nemusí byť naučiť ho kompletne celú abecedu. Drevené puzzle v podobe písmen umožnia dieťaťu rozpoznávať tvary, farby a orientáciu samotného predmetu. Na zapamätanie písmena využívajú puzzle okrem zraku (zmyslového vnemu) aj svalovú pamäť – dotyk. Deti si rýchlejšie písmenka zapamätajú a využijú ju aj v písaní správnych tvarov. Dieťa prstom prechádza po písmenkách a spoznáva ich tvar. Táto montessori hračka je prípravou na čítanie a písanie. Rozvíjajú jemnú motoriku a v neskoršom veku pomôžu dieťaťu aj s učením abecedy. Každé písmenko má svoje miesto. Zároveň, ak dieťa písmeno netrafí správne, kontrola o chybe je viac ako jednoznačná.

Výroba: Drevená vkladačka abecedy je vyrobená z bukovej preglejky a natretá lakom a farbami s Atestom na detské hračky a je vhodná pre deti staršie ako 3 roky.

Rozmer: 39cm x 29cm x 1cm

Dodatočné parametre

Kategória: Abeceda a čísla
Hmotnosť: 0.6 kg
Rozmery: 39cm x 29cm x 1cm
Položka bola vypredaná…