Montessori abeceda vystúpená malá

Neohodnotené
€15,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Táto montessori hračka je prípravou na čítanie a písanie. Rozvíjajú jemnú motoriku a v neskoršom veku pomôžu dieťaťu aj s učením abecedy.

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Vystúpená montessori drevená abeceda slovenskej výroby, ktorá zabaví vaše detičky a zároveň pomôže vaším deťom rozvíjať jemnú motoriku, zručnosť a sústredenie.

Malé tlačené písmena slovenskej abecedy

Super pomôcka, ktorá pomáha uvedomiť si tvary písmen. Deti si môžu písmena obkresliť- písmena im poslúžia ako šablóna a môžu ich vymaľovať podľa vlastnej fantázie. Tým si podvedome ukladajú do pamäte tvar písmenka. Táto montessori hračka je prípravou na čítanie a písanie. Rozvíjajú jemnú motoriku a v neskoršom veku pomôžu dieťaťu aj s učením abecedy. Môžete vymýšľať na každé písmenko slovo, alebo sa naučiť na aké písmenka začínajú členovia rodiny. Každé písmenko má svoje miesto. Zároveň, ak dieťa písmeno netrafí správne, kontrola o chybe je viac ako jednoznačná.

Výroba: Drevená vkladačka abecedy je vyrobená z bukovej preglejky a natretá lakom a farbami s Atestom na detské hračky. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Rozmer: 30cm x 21cm x 1cm

VýrobcaUJCO

Dodatočné parametre

Kategória: Abeceda a čísla
Rozmery: 30cm x 21cm x 1cm
Položka bola vypredaná…