Knižka Abeceda a Čísla TROCHA INAK

Akcia
Neohodnotené
Značka: Trocha inak
€27 –1 % €26,50
Skladom (>5 ks)

Knižka Abeceda a Čísla TROCHA INAK v sebe ukrýva nádherné pestrofarebné ilustrácie a veselé básničky. Súčasťou knižky je princíp vizuálnej techniky učenia písmen a čísel.  

Detailné informácie

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop
nakupujbezpecne.sk
Opýtajte sa na produkt
Hravo poradíme
+421908515461
Overené deťmi
Overené deťmi
hračky, ktoré vaše deti posúvajú vpred
Doprava zadarmo nad 100€
Poštovné neplatíte
pri objednávke nad 100€

Podrobný popis

Predstavujeme Vám edukačnú knižku o písmenách a číslach. Vedeli ste, že učenie písmen a čísel môže byť zábavné a veselé? Neváhajte a objavujte písmená a čísla pomocou vizuálnej techniky učenia. Knižka Abeceda a Čísla TROCHA INAK v sebe ukrýva nádherné pestrofarebné ilustrácie a veselé básničky. Súčasťou knižky je princíp vizuálnej techniky učenia písmen a čísel. Takto si deti ľahšie zapamätajú ako písmenka abecedy a čísla vyzerajú, lebo si to môžu personalizovať, predstaviť. Ilustrácia je vizuálne totožná s tvarom písmena. Básničky sa rýmujú a sú zároveň vhodné pre začínajúcich čitateľov.

Knižka Abeceda a Čísla TROCHA INAK podporuje a rozvíja: – vizuálnu predstavivosť a myslenie – sluchovú pamäť a sluchové vnímanie – plynulosť reči a slovnú zásobu – zrakovú pamäť a zrakové vnímanie – mentálny vývoj dieťaťa – koncentráciu a pozornosť -schopnosť rozoznávať písmená – schopnosť rozlišovať kvantitatívne hodnoty čísel -predstavu početnosti -zručnosť vymenovať číselný rad -rozoznávanie grafického zápisu čísel -základné matematické zručnosti a matematické myslenie

Počet strán: 88 Rok vydanie: 2021 Rozmery: 20,5 x 20,5 cm

Jazyk: slovenský

Odporúčaný vek: od 3 rokov Vyrobené: na Slovensku

Výrobca: TROCHA INAK

PRINCÍP VÝUČBY vizuálnej techniky učenia abecedy: Abeceda TROCHA INAK uľahčuje výučbu abecedy prostredníctvom:

– VIZUÁLNEJ ZHODY Písmeno abecedy je stvárnené do ilustrácie, ktorá je pre deti vo všeobecnosti známa. Ilustrácia je vizuálne totožná s tvarom písmena – písmeno je vždy prirodzenou súčasťou ilustrácie. Dieťa si tak dokáže prirodzene ilustráciu predstaviť – vizualizovať a následne ju spojiť so samotným tvarom písmena. V tomto prípade sa do procesu výučby zapája aj zrak a nielen sluch ako bolo doposiaľ zvykom – dochádza tak k efektu lepšieho pochopenia, osvojenia a zapamätania si novej informácie (písmena).

– FONETICKEJ ZHODY Zvuková zhoda písmena abecedy a ilustrácie ( jej prvou hláskou) je samozrejmosťou.

– PRÍBEHU Vizuálne a zvukové spojenie písmena abecedy a ilustrácie je umocnené zveršovaným príbehom. Čo predstavuje pre dieťa ďalší podnet, na základe ktorého si lepšie zapamätá písmeno.

PRINCÍP VÝUČBY vizuálnej techniky učenia čísel: Čísla TROCHA INAK uľahčujú výučbu čísel a schopnosť rozlišovať hodnoty čísel od 1 do 10 prostredníctvom:

VIZUÁLNEJ ZHODY čísla a ilustrácie

KVANTITATÍVNEJ ZHODY čísla a ilustrácie

PRÍBEHU, ktorý vystihuje podstatu ilustrácie a kvantitatívnu hodnotu čísla Ilustrácie vizuálne pripomínajú tvar jednotlivých čísel a zároveň vystihujú kvantitatívnu hodnotu zobrazeného čísla. Zobrazená hodnota čísla v ilustráciách je vo všeobecnosti známa a fixne daná. Vizuálna a kvantitatívna zhoda čísla a ilustrácie je upevnená zveršovaným príbehom, ktorý sa nachádza na zadnej strane edukačnej kartičky. 

Dodatočné parametre

Kategória: Abeceda a čísla
Rozmery: 20,5 x 20,5